Fatih Harbiye 17. Bölüm tek parça 28 Aralık 2013

Fatih Harbiye 17. Bölüm nefes keseceğe benziyor. Macit ve Neriman’ın yolları tekrar nerde kesişecek hepsi ve tamamı 17. Bölüm fatihharbiyeizle.com’da.

  • Reklam

Reklamı Geç

 
 
Fox tv ekranlarında yayınlanan Fatih Harbiye artık Show Tv ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor.Fatih Harbiye 17.bölümü ile 28 Aralık cumartesi akşamı saat 20:30′da Show tv ekranlarında yeni bölümü ile hayranları ile buluşuyor.
Fatih Harbiye 17.bölüm özeti konusu:
Heyecan dolu yeni bölümleri ile yeni kanalı Show TV’de seyirci karşısına çıkacak olan Fatih Harbiye’de bu hafta, Şinasi ve Macit arasında gerilen ipler herkesi endişelendirirken Neriman, tüm bu yaşananlar karşısında tepkisini ortaya koyacaktır.

Şinasi’yi üzmekten korkan Neriman, kendi vicdanını rahatlatacak bir sebep bulur. Babasının rest çekmesi ile kendini mutsuz hisseden Macit, soluğu Neriman’ın yanında alır.
Fatih Harbiye 17.bölüm fragmanı video
Birlikte bir gün geçirmek isteyen Macit’in teklifi üzerine Neriman’ın vereceği cevap merak edilirken Fatih, yine beklenmeyen bir misafir ile altüst olacaktır.
Fatih Harbiye 17. bölümde neler yaşanacak

Fatih Harbiye 17. bölümde Neriman ve Faiz bey, davetsiz gelen misafir karşısında şaşkınlıklarını gizleyemez. Selim beyin ziyaretinin sebebini öğrenen Neriman’ın vereceği tepki ise merak konusudur.

Fatih Harbiye 17. bölümde Neriman’ın yokluğu Şinasi’ye ilham kaynağı olurken, Macit, babasına rağmen, Neriman’a olan aşkını yaşamaya kararlıdır. Uzun uğraşlar sonucu Şahika ile ilgili amacına ulaşan Cihan’ın heyecandan içi içine sığmazken kabusa dönen gece de Cihan için uzatılan yardım eli herkesi şaşkına çevirir.
Fatih Harbiye yeni bölümü ile Cumartesi FOX’ta!

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>