23 Aralık 2014 Salı
Son Videolar

Flaş Flaş Flıaş !!! Fatih Harbiye 16.Bölüm ‘den itibaren Show Tv Dizisi

Peyami Safa’nın aynı adlı romanından yola çıkılarak dizi projesine dönüştürülen Fatih Habiye dizisi 16.bölüm fragmanı yayınlandı. Fatih Habiye 16.bölüm ile 21 Aralık Cumartesi akşamı Show Tv’de. Fatih Habiye yeni bölüm de neler yaşanacak? İşte Fatih Habiye 16.Bölüm Fragmanı ve Özeti…fatihharbiyeizle.com’da

Heyecan dolu yeni bölümleri ile yeni kanalı Show TV”de seyirci karşısına çıkacak olan Fatih Harbiye”de bu hafta, Şinasi ve Macit arasında gerilen ipler herkesi endişelendirirken Neriman, tüm bu yaşananlar karşısında tepkisini ortaya koyacaktır.
Vatan yazarı Oya Doğan, Koliba Film’in yapımcılığını yaptığı Fatih Harbiye dizisinin Show TV’ye transfer olacağı iddialarını yazdı.

İşte o yazı

“Hemen cevabı vereyim, kesin değil. Ancak Koliba Film ve Show TV arasında görüşmeler devam ediyor. Show, diziyi istiyor. Fakat dizinin Fox’la sözleşmesi henüz bitmedi. O nedenle önümüzdeki günlerde durum belli olacaktır. Bana kalırsa, Fatih Harbiye Show TV’ye transfer olacaktır. Belki transfer birkaç hafta sonra gerçekleşir. Show TV, kanal sıralamasında altıncı. O nedenle kesenin ağzını açacak ve ortalamada yükselmek için diziyi alacaktır. Bu doğru bir hamle olur. Adını Kalbime Yazdım cumartesi akşamları AB’de en çok izlenen dizi. Ancak saat 22.00’de ekrana geliyor. Öncesinde ekranda ne yayınlanırsa yayınlansın düşük reyting alıyor. O nedenle Adını Kalbime Yazdım, düşük reytinglerle kanalı devralıp başlayıp 4.20’lere çıkıyor. Bu bir başarı ama önce Fatih Harbiye, ardından Adını Kalbime Yazdım ekrana gelirse Show TV bir anda yükselecektir.”

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>